Pełna moc możliwości!

Już niedługo, w kwietniu w warszawskiej hali EXPO XXI będzie miało miejsce inspirujące wydarzenie.  Autorskie seminarium: „Pełna moc możliwości!”  Jacka Walkiewicza odbędzie się z udziałem ciekawych gości, m.in. Marcina Prokopa i Mateusza Damięckiego. Polecam wszystkim pasjonatom rozwoju osobistego.

Tytuł seminarium to hasło przewodnie szkoleń Jacka Walkiewicza. To głośne zawołanie do przekroczenia swojej strefy komfortu oraz zachęta do przejęcia kontroli nad swym życiem. Jacek Walkiewicz to człowiek z potężnym doświadczeniem zawodowym: m.in. był dyrektorem działu reklamy Gazety Wyborczej, a także prezesem Europejskiego Instytutu Rozwoju Kadr. Obecnie jest właścicielem księgarni „Pełna Moc Słów” w Warszawie.

Prowadził szkolenia dla takich firm jak: Deutche Bank, Credit Agricole Bank, Hewlett Packard, PKN ORLEN i Grupa Pracuj.  Jego wykład na TEDxWSB „Pełna MOC możliwości” w ciągu tygodnia zdobył 85000 odsłon. Obejrzyjcie go w skupieniu:

Miejsce:  EXPO XXI
Termin: 11 kwietnia 2014 r

Rejestracja na wydarzenie:
–  http://pełnamocmożliwości.pl
–  http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przedsiebiorczosc/warszawa/seminarium-szkoleniowe-jacka-walkiewicza-pelna-moc-mozliwosci-4382/