IAESTE Case Week

IAESTE Case Week

Jeżeli myślałeś kiedyś o uczestnictwie w szkoleniach specjalistycznych, jednak ich koszt całkowicie Cię od tego odwiódł, koniecznie zainteresuj się wydarzeniem IAESTE Case Week, który odbędzie się na uczelniach w całej Polsce od 1-15 kwietnia. Także w Warszawie. Jest to program bezpłatnych szkoleń skierowanych przede wszystkim do osób studiujących kierunki ścisłe i ekonomiczne.

Co wyróżnia CaseWeek?
To warsztaty w formie case study, prowadzone przez przedsiębiorców,  przedstawicieli dużych firm, a więc specjalistów w swojej branży. Studenci mają okazję porozmawiać na temat realiów pracy w zawodzie, sprawdzić swoje siły w starciu z rzeczywistym problemem z jakim mogą borykać się pracownicy firmy. Jest to unikalna szansa na  zdobycie nowych umiejętności i danie sobie szansy na zaistnienie w świadomości pracodawcy jeszcze  w czasie studiów. Jeśli zrobisz dobre wrażenie, masz realną szansę na praktykę lub staż. Lista partnerów uczestniczących w wydarzeniu mówi sama za siebie. Dell, Coca-Cola, PwC, P&G to tylko niektóre z wielkich korporacji, których przedstawiciele przeprowadzą na wybranych uczelniach bezpłatne szkolenia.

IAESTE Case WeekKiedy i gdzie?
IAESTE Case Week odbędzie się  1-15 kwietnia 2014. Rejestracja już otwarta i potrwa tylko do 21 marca!! Warsztaty organizowane są na 9 uczelniach technicznych, także na Politechnice Warszawskiej! Dokładna lista uczelni biorących udział w projekcie na stronie: http://www.caseweek.iaeste.pl/student

Zapisy
Zapisy oraz lista szkoleń organizowanych na Politechnice Warszawskiej tutaj.