H&M Loves Music, czyli Freed from Desire!

W ostatnią sobotę zachodni brzeg Wisły dosłownie wrzał od nadmiaru dobrych imprez! Zwłaszcza okolice Pomostu 511 i Cudu nad Wisłą. Scena H&M Loves Music dała popalić i choć dla mnie i moich przyjaciół koncert Gali i Exboyfriends nie był początkowo docelową atrakcją tego wieczoru, to muszę przyznać, że to wydarzenie stanowczo przyćmiło występy The Dumplings i Flemings w Cudzie. Ale po co porównywać tak odmienne gatunki! Cały wieczór był na wypasie! 

20 stopni Celcjusza, piwko, znajomi i relaksująca aura dająca się poczuć nad brzegiem Wisły – to idealna recepta na sobotni wieczór. Zwłaszcza teraz, gdy do Pomostu 511 zacumowała wyjątkowa barka – H&M Loves Music. Teraz, co tydzień, w weekendy, zachodni brzeg Wisły opanowuje dobra muzyka i ludzie z dobrą energią.

H&M Loves Music – Koncert Gali Rizzatto, fot: Pomost 511

Gdy zjawiłem się nad Wisłą o koncercie Gali nie miałem pojęcia. Nad Wisłę przyszedłem żeby posłuchać Flemings i The Dumplings, którzy grali w Cudzie. W tym czasie,  scenę na pływającej barce H&M rozgrzewali członkowie składu Exboyfiends, Miko Czajkowski oraz Kuvau. Poniżej próbka ich muzy z imprezy w Monobarze:

Występ The Dumplings w Cudzie dał bardzo dużo energii! Gdy tylko The Dumplings weszło na scenę, ludzie automatycznie pojawili się na drewnianym parkiecie. Ja też!!!
 
cudnadwisla2

Cud nad Wisłą – The Dumplings

cudnadwisla

Cud nad Wisłą – Flemings

 

 

 

 

 

 

 

Jak tylko The Dumplings zeszli ze sceny, ludzie z Cudu dołączyli do tych, bawiących się przy muzyce H&M Loves Music. Po chwili, na scenę wyszedł Kędzior i zapowiedział Galę. Miałem wrażenie, że nie wszyscy zgromadzeni nad Wisłą kojarzyli kto to jest. Dla tych, którzy nadal nie wiedzą coś dla przypomnienia! Kawałek, który w końcówce lat 90′ rozpalał każdą imprezę ( warto mieć starszą siostrę – wtedy się pamięta takie hity) , rozpalił wszystkich także tego wieczoru! Gdy rozbrzmiały pierwsze dźwięki „Freed from Desire” wszyscy wstali z miejsc.

Okazało się, że impreza nad Wisłą to tylko before party tego wieczoru. O północy dołączyłem do mojej dziewczyny bawiącej się w Balu na Nowogrodzkiej, akurat trafiłem na imprezę z udziałem Abstrachuje i Maffashion! Świetna muzyka i zdjęcia też nienajgorsze 🙂 Jak zawsze byłem fotografem mojej dziewczyny 🙂

Abstrachuje, Maffashion, Bal

Klub Bal, Impreza z udziałem Abstrachuje i Maffashion!

Poniżej film z innej imprezy w Balu:

A po Balu…. jeszcze raz Wisełka, poimprezowy chill na leżaczkach w Hocki Klocki i wschód Słońca

Wschód Słońca, Wisła

Wschód Słońca, Wisła